O marce Hyperin

Kilka słów o nas

Grunt to ekologia

Od lat stawiamy na ekologię i bezpieczeństwo! Jesteśmy producentem pierwszych na polskim rynku ekologicznych środków do mycia, konserwacji i dezynfekcji maszyn rolniczych! Poznaj markę rewolucyjnych produktów AGRO nr 1 w Polsce!

Wizja i filozofia marki Hyperin

Dbamy o środowisko i ludzi! Wiemy jak ważną kwestią jest  długotrwałe utrzymanie dobrego stanu maszyn i sprzętów rolniczych. W naszych produktach łączymy więc poszanowanie dla środowiska naturalnego ze skutecznością! W ręce Klientów oddajemy środki w 100% biodegradowalne, bezpieczne dla skóry i elementów maszyn rolniczych, nieagresywne, wydajne, oparte na nieszablonowych formułach, a przede wszystkim skuteczne. Będąc liderem na rynku polegamy na ciągłym rozwoju i uczymy jak jeszcze lepiej pielęgnować maszyny i sprzęt rolniczy!

Ekologicznie czysta farma

Czysta farma nie powinna być tylko elementem wizualnym. Czyste gospodarstwo rolne powinno dbać o kondycję środowiska naturalnego i używać ekologicznych płynów do pielęgnacji. Dlatego jako marka ekologicznych środków, polecamy gamę produktów, stworzonych do dbania o sprzęt rolniczy, pojazdy rolnicze, ale także o hale udojowe, o hale hodowlane, magazyny, wyposażenie, meble itd. Polecamy bezpieczne dla materiałów, biodegradowalne, łatwo usuwalne z powierzchni produkty do mycia, konserwacji oraz dezynfekcji. Płyny nadające się do użytku na powierzchniach mających kontakt z żywnością oraz ze środkami żywienia zwierząt.

Nagrody i wyróżnienia

Kliknij

Sprawdź nasze produkty!

Kliknij

Zostań dystrybutorem!

Kliknij

Historia marki Hyperin

2020
7 października

2020

W roku 2020 marka Hyperin posiada już w swojej ofercie szeroką gamę ekologicznych i profesjonalnych preparatów do mycia, dezynfekcji i konserwacji maszyn rolniczych oraz sprzętów gospodarczych. Ponadto rok 2020 przynosi marce nagrody i wyróżnienia, uzyskane na targach, zarówno przez samą markę Hyperin jak i środek Hyperin Agri. Dodatkowo marka Hyperin rozpoczęła produkcję i wypuściła na rynek pierwszą proaktywną, w pełni ekologiczną pianę myjącą PinEco, a także środki dezynfekujące i myjące do opryskiwaczy o nazwie Hyperin Neutralizer.
2019
7 października

2019

W roku 2019 marka Hyperin zastrzega swoje logo, a także rozpoczyna intensywną pracę nad tworzeniem nowych, innowacyjnych środków dla maszyn rolniczych.
2016
7 października

2016-2019

Firma ADV Genetics wraz z marką Hyperin, rozpoczynają proces intensywnej prezentacji środka Hyperin Agri, na wszystkich dużych wydarzeniach branżowych w kraju, takich jak np.: targi czy pokazy produktów organizowane w gospodarstwach. Dodatkowo w niemal wszystkich czasopismach z branży, pojawiają się artykuły o rewelacyjnych środkach marki Hyperin. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja!
31 sierpnia

2016

Powstaje dobrze już znana marka Hyperin, pod której szyldem występują uniwersalne, ekologiczne środki do mycia, konserwacji i dezynfekcji maszyn rolniczych. Rok 2016 to również czas wypuszczenia na rynek pierwszych środków Hyperin, przez firmę ADV Genetics.
2015
12 sierpnia

2015

Powstała rok wcześniej spółka ADV Genetics wraz z udziałem chemików, pracuje nad stworzeniem bezpiecznych środków do mycia, dezynfekcji i konserwacji maszyn rolniczych. Podjęte działania przynoszą oczekiwany sukces.
2014
31 sierpnia

2014

W tym roku powstaje spółka ADV Genetics, która rozpoczyna sprzedaż materiału siewnego, na terenie całej Polski.