O marce Hyperin

Kilka słów o nas

Grunt to ekologia

Od lat stawiamy na ekologię i bezpieczeństwo! Jesteśmy producentem pierwszych na polskim rynku ekologicznych środków do mycia, konserwacji i dezynfekcji maszyn rolniczych! Poznaj markę rewolucyjnych produktów AGRO nr 1 w Polsce!
Hyperin to ekologicznie czysta farma.

Wizja i filozofia marki Hyperin

Dbamy o środowisko i ludzi! Wiemy jak ważną kwestią jest  długotrwałe utrzymanie dobrego stanu maszyn i sprzętów rolniczych. W naszych produktach łączymy więc poszanowanie dla środowiska naturalnego ze skutecznością! W ręce Klientów oddajemy środki biodegradowalne, bezpieczne dla skóry i elementów maszyn rolniczych, nieagresywne, wydajne, oparte na nieszablonowych formułach, a przede wszystkim skuteczne. Będąc liderem na rynku polegamy na ciągłym rozwoju i uczymy jak jeszcze lepiej pielęgnować maszyny i sprzęt rolniczy!

Ekologicznie czysta farma

Czysta farma nie powinna być tylko elementem wizualnym. Czyste gospodarstwo rolne powinno dbać o kondycję środowiska naturalnego i używać ekologicznych płynów do pielęgnacji. Dlatego jako marka ekologicznych środków, polecamy gamę produktów, stworzonych do dbania o sprzęt rolniczy, pojazdy rolnicze, ale także o hale udojowe, o hale hodowlane, magazyny, wyposażenie, meble itd. Polecamy bezpieczne dla materiałów, biodegradowalne, łatwo usuwalne z powierzchni produkty do mycia, konserwacji oraz dezynfekcji. Płyny nadające się do użytku na powierzchniach mających kontakt z żywnością oraz ze środkami żywienia zwierząt.

Nagrody i wyróżnienia

Kliknij

Sprawdź nasze produkty!

Kliknij

Zostań dystrybutorem!

Kliknij

Historia marki Hyperin

2024
18 kwietnia

2024

Kwiecień plecień bo przeplata… a dla nas przepleciony został kolejnym rankingiem dla firm. Po raz drugi z rzędu marka ADV Genetics, wraz ze swoimi markami: Hyperin oraz Top Nasiona, otrzymuje wyróżnienie Diamentu Forbesa. Czujemy się bardzo zaszczyceni i potwierdza to, że kierunki, jakie obieramy są poprawne.  
2023
7 czerwca

2023

Czerwiec 2023 to nasza obecność na gali Forbesa. W związku z tym, jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie laureatów Diamentów Forbesa 2023.  Przede wszystkim cieszymy się, że po raz kolejny firma ADV Genetics otrzymuje nagrodę za swoją ciężką pracę. Niewątpliwie nie zamierzamy zwalniać tempa i idziemy po więcej. Dziękujemy całemu zespołowi za wkład, który przyczynił się do tego sukcesu.
28 marca

2023

Marka Hyperin zdobywa wyróżnienie Międzynarodowych Targów Agrotech w Kielcach za produkt Hyperin Grimall PF. Uznanie jury zdobywa dzięki specjalnej recepturze, która wykazuje wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, zwłaszcza tłuszczy zwierzęcych. Dodatkowo jest to produkt wysoko biodegradowalny, łatwo zmywalny o wysokiej odparowalności . Wszystkie cechy składają się na możliwość wykorzystania koncentratu na powierzchniach w chodzących w kontakt z żywnością. Przyznanie tej nagrody po raz kolejny wzbudza w nas jeszcze mocniejszą chęć działania na rynku agro. 
2022
28 listopada

2022

Marka Hyperin wprowadza kolejne koncentraty do swojej gamy. Tym razem stawiamy na mycie hal udojowych i hodowlanych. Opracowane i wprowadzone do sprzedaży zostają: Hyperin Grimall PF oraz Hyperin Acihall Pierwszy z nich to zasadowy środek myjący przeznaczony do utrzymywania higieny wszelkich powierzchni zmywalnych, który świetnie usuwania tłuszcze zwierzęce. Drugi to koncentrat o kwaśnym odczynie do zmywania nalotów kamienia wodnego i mlecznego. Dodatkowo kończymy dopracowywać płyn do mycia paneli fotowoltaicznych.
2020
7 października

2020

W roku 2020 marka Hyperin posiada już w swojej ofercie szeroką gamę ekologicznych i profesjonalnych preparatów do mycia, dezynfekcji i konserwacji maszyn rolniczych oraz sprzętów gospodarczych. Ponadto rok 2020 przynosi marce nagrody i wyróżnienia, uzyskane na targach, zarówno przez samą markę Hyperin jak i środek Hyperin Agri. Dodatkowo marka Hyperin rozpoczęła produkcję i wypuściła na rynek pierwszą proaktywną, w pełni ekologiczną pianę myjącą PinEco, a także środki dezynfekujące i myjące do opryskiwaczy o nazwie Hyperin Neutralizer.
2019
7 października

2019

W roku 2019 marka Hyperin zastrzega swoje logo, a także rozpoczyna intensywną pracę nad tworzeniem nowych, innowacyjnych środków dla maszyn rolniczych.