Strefa wiedzy

Artykuły

Jak zabezpieczyć sprzęt rolniczy przed zimą?

Podpowiadamy jak nie doprowadzić maszyny do ruiny podczas postoju. Czym najlepiej zabezpieczyć części maszyn rolniczych oraz podzespoły.

Czy warto dbać o elementy gumowe?

Często zapominamy o zadbaniu o elementy gumowe w ciągnikach rolniczych. To ważna rzecz z punktu widzenia żywotności elementów. 

Hyperin fundatorem nagrody na Polagra Premiery

Hyperin był jednym z fundatorów nagród w konkursie podczas Polagra Premiery. Dowiedz się kto wygrał środki do maszyn rolniczych.

Jak zabezpieczyć sprzęt rolniczy przed zimą?

Przekonujemy, że konserwacja maszyn rolniczych przed dłuższym postojem, to ważny element ograniczania awarii podczas rozruchu.

Czy dobry środek myjący może być ekologiczny?

Udowadniamy, że mycie maszyn może być w pełni zgodne z ekologią. Czyste gospodarstwo pod każdym względem to priorytet dla naszej marki.

Czyszczenie maszyn – skutecznie i ekologicznie

Ekologiczne środki do mycia pojazdów i maszyn rolniczych mogą być skuteczne i świetnie sprawdzać się jako element czystej farmy.

Jak zabezpieczyć sprzęt rolniczy przed zimą?

Aby przedłużyć żywotność ciągników, kombajnów czy maszyn rolniczych, należy odpowiednio zakonserwować je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Bezpieczne mycie maszyn

Środki do mycia maszyn powinny być skuteczne, ale i bezpieczne dla wszelkich powierzchni zmywalnych, podzespołów, ludzi oraz dla otaczającego nas środowiska naturalnego.

Stanowisko do mycia maszyn rolniczych

Biodegradowalne środki są niezastąpione, na ekologicznie czystej farmie. Pamiętajmy jednak, że złogi spływające z maszyn nie zawsze są biodegradowalne. Mamy na to rozwiązanie.

Ekologicznie czysta farma

Ekologicznie czyste gospodarstwo wymaga ekologicznych środków do czyszczenia i konserwacji maszyn, jak i ekologicznych środków do czyszczenia budynków inwentarskich.

Płyn do mycia ciągnika

Płyn do mycia ciągnika – jaki wybrać i jak prawidłowo powinno się jego używać, aby  nie wyrządzić szkody środowisku naturalnemu, maszynom, czy użytkownikom. 

Bioaekuracja w gospodarstwie rolnym

Wciąż nie doceniany i pomijany element czystego gospodarstwa, czyli bioasekuracja. Dlaczego warto, jak to zrobić i czego użyć aby zabezpieczyć się przed chyrobami.

Środki do mycia maszyn rolniczych

Środki do mycia maszyn rolniczych powinny być skuteczne i bezpieczne, ale i zabezpieczać nasz sprzęt, jak i dodatkowo ograniczać zużycie zasobów wodnych.

Wideo

Hyperin PinEco środek do mycia maszyn

Mycie ciągnika

Jak stosować Hyperin Agri

Stanowisko do mycia maszyn rolniczych