Hyperin Fotovoltic

Hyperin Fotovoltic

Do mycia paneli fotowoltaicznych i solarnych

Płyn do mycia paneli fotowoltaicznych. Nadający się do utrzymywania czystości wszelkich powierzchniach wykonanych ze szkła, aluminium czy stali szlachetnej. Płyn myjący w formie gotowej do użycia.
Po zastosowaniu produktu, nie ma potrzeby przemywania powierzchni
czystą wodą.
Nie niszczy czyszczonych powierzchni, nie pozostawia smug, łatwo przepuszcza światło.

Wysoka usuwalność zabrudzeń gromadzących się na powierzchniach paneli fotowoltaicznych. Usuwa zbrudzenia zgromadzone po opadach, kurz, pyłki roślinne, ptasie odchody. Wysoka skuteczność odwapniania. Działa antybakteryjnie. Usuwa tłuste zanieczyszczenia, nie pozostawiając zacieków. Dodatkowo nadaje połysk powierzchniom ze szkła. Wysoka efektywność, zapobiega osadzaniu się kamienia, ułatwia kolejne mycia. Zalecany do powierzchni zmywalnych, wykonanych z aluminium, stali szlachetnej, plastików i szkła. Zawiera inhibitory korozji.

Biodegradowalny

Super wydajny

Wykorzystanie Hyperin Fotovoltic

Panele fotowoltaiczne, panele solarne, wszelkie powierzchnie szklane, aluminiowe i nierdzewne.

Jak stosować Hyperin Fotovoltic?

Sposób użycia Hyperin Fotovoltic:

Płyn myjący Fotovoltic należy nakładać w formie nierozcieńczonej, bezpośrednio na zabrudzone powierzchnie. Nanoszenie za pomocą opryskiwacza, szczotki, gąbki lub rozpylacza. Po odczekaniu 1-2 minut, zmyć powierzchnię używając miękkiej szczotki. Jeżeli jest taka możliwość, spłukać powierzchnię wodą, choć nie jest to wymagane.
Mycie zalecane jest z rana, zanim panele rozgrzeją się od słońca.
UWAGA: Aby uniknąć gwałtownych rozprężeń i uszkodzenia elementów paneli nie należy nakładać produktu na rozgrzane powierzchnie.

Zamów pokaz