Hyperin Fotovoltic

Hyperin Fotovoltic

Do mycia paneli fotowoltaicznych i solarnych

Płyn do mycia paneli fotowoltaicznych, nadający się do wykorzystania na wszelkich powierzchniach wykonanych ze szkła. Płyn gotowy do użycia. Po zastosowaniu produktu, nie ma potrzeby przemywania powierzchni czystą wodą.
Nie niszczy czyszczonych powierzchni, łatwo przepuszczalny światło.

Wysoka usuwalność zabrudzeń gromadzących się po opadach, kurz, pyłki roślinne, ptasie odchody. Wysoka skuteczność odwapniania. Działa antybakteryjnie. Usuwa tłuste zanieczyszczenia, nie pozostawiając zacieków, nadaje połysk powierzchniom ze szkła. Wysoka efektywność, zapobiega osadzaniu się kamienia, ułatwia kolejne mycia. Zalecany do powierzchni zmywalnych, wykonanych z aluminium, stali szlachetnej, plastików i szkła. Zawiera inhibitory korozji.

Biodegradowalny

Super wydajny

Wykorzystanie Hyperin Fotovoltic

Panele fotowoltaiczne, panele solarne, wszelkie powierzchnie szklane, aluminiowe i nierdzewne.

Jak stosować Hyperin Fotovoltic?

Sposób użycia Hyperin Fotovoltic:

Hyperin Fotovoltic należy nakładać w formie nierozcieńczonej, bezpośrednio na zabrudzone powierzchnie, za pomocą opryskiwacza, szczotki, gąbki lub rozpylacza. Po odczekaniu 1-2 minut, zmyć powierzchnię używając miękkiej szczotki. Jeżeli jest taka możliwość, spłukać powierzchnię wodą, choć nie jest to wymagane.
Mycie zalecane jest z rana, zanim panele zostaną nagrzane przez słońce.
UWAGA: Nie należy nakładać produktu na rozgrzane powierzchnie, aby uniknąć gwałtownych rozprężeń i uszkodzenia elementów paneli.

Zamów pokaz