Nagrody i wyróżnienia

Nagrody Hyperin

Na przestrzeni lat marka Hyperin została doceniona w wielu plebiscytach i konkursach. W związku z tym na nasze ręce złożono dyplomy, medale, statuetki i wyróżnienia!
Dlatego każda z nagród cieszy i motywuje nasz zespół do jeszcze cięższej pracy. Wciąż staramy się udoskonalać istniejące środki. Podobnie myślimy o wprowadzaniu na rynek nowych produktów.  Z pewnością tworzymy nasze koncentraty w zgodzie z ekologią i poszanowaniem środowiska naturalnego. Oto nagrody i wyróżnienia uzyskane przez markę Hyperin!

Diamenty Forbesa 2023

Czerwiec 2023 to nasza obecność na gali Forbesa. W związku z tym, jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w gronie laureatów Diamentów Forbesa 2023.  Przede wszystkim cieszymy się, że po raz kolejny firma ADV Genetics otrzymuje nagrodę za swoją ciężką pracę. Niewątpliwie nie zamierzamy zwalniać tempa i idziemy po więcej. Dziękujemy całemu zespołowi za wkład, który przyczynił się do tego sukcesu.

Międzynarodowe Targi Agrotech 2023

Nagrody Hyperin to także  Międzynarodowe Targi Agrotech 2023 w Kielcach. Ponieważ otrzymujemy kolejną nagrodę za naszą pracę. Wyróżnienie dla koncentratu do mycia hal udojowych i hodowlanych Hyperin Grimall PF. W rezultacie jest to kolejne uhonorowanie naszego wkładu w bezpieczeństwo mycia powierzchni, w gospodarstwach rolnych. Dlatego tym samym potwierdzamy naszą pozycję lidera na rynku środków myjących wykorzystywanych w rolnictwie. Ponieważ czas nie staje w miejscu bierzemy się do pracy. Ze względu na ten fakt, już planujemy kolejne środki do naszej gamy. Na pewno ułatwią one dbanie o higienę pojazdów, urządzeń i pomieszczeń rolniczych.

Centralne Targi rolnicze w Nadarzynie

W styczniu 2020 roku na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie mieliśmy ogromną przyjemność odebrać kolejne nagrody. Bezsprzecznie otrzymujemy Złotego Żurawia za innowacyjność produktu Hyperin Agri. Przede wszystkim jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca została doceniona! Takie wyjątkowe wyróżnienia motywują nasz zespół do dalszych działań. w związku z tym jesteśmy zmotywowani do jeszcze cięższej pracy! Dziękujemy za zaufanie!

Międzynarodowe Targi Ferma w Łodzi

W lutym 2020 roku w Łodzi, na Międzynarodowych Targach Ferma, marka Hyperin została nagrodzona po raz kolejny! Nagrodę jaką był złoty medal Fermy 2020, znów otrzymał nasz innowacyjny produkt do mycia maszyn i sprzętów rolniczych – Hyperin Agri. Został on najlepszym produktem targów! Dla całego zespołu marki Hyperin, który wytrwale pracował nad skutecznością i wyjątkowym działaniem produktu, to wielka radość ale też i duma. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych produktów jak i samej marki. Dzięki takiej motywacji Hyperin nie zatrzymuje się ani na krok!

Certyfikaty Hyperin

Jako marka środków do mycia, konserwacji i dezynfekcji maszyn, sprzętów i pomieszczeń gospodarczych, dbamy o środowisko i bezpieczeństwo upraw, zwierząt hodowlanych i rolników oferując godne zaufania, nieszkodliwe produkty. Oto certyfikaty i atesty przyznane środkom marki Hyperin.

Świadectwo PZH dla Hyperin PinEco

19 czerwca 2020 roku ekologiczna, proaktywna piana do mycia maszyn i urządzeń rolniczych – Hyperin PinEco, otrzymała świadectwo jakości zdrowotnej. Certyfikat przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH. Świadectwo potwierdza, że produkt marki Hyperin został przebadany laboratoryjnie i nie stanowi zagrożenia dla człowieka, a także może być używany na powierzchniach mających kontakt z żywnością.