Nagrody i wyróżnienia

Nagrody Hyperin

Na przestrzeni lat marka Hyperin została doceniona w wielu plebiscytach i konkursach, a na nasze ręce złożono dyplomy, medale, statuetki i wyróżnienia!
Każda z nagród cieszy i motywuje nasz zespół do jeszcze cięższej pracy w udoskonalaniu środków Hyperin oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów, które tworzymy w zgodzie z ekologią i poszanowaniem środowiska naturalnego. Oto nagrody i wyróżnienia uzyskane przez markę Hyperin!

Międzynarodowe Targi Agrotech 2023

W roku 2023 podczas Międzynarodowych Targów Agrotech 2023 w Kielcach otrzymujemy kolejną nagrodę za naszą pracę. Wyróżnienie dla koncentratu do mycia hal udojowych i hodowlanych Hyperin Grimall PF. Jest to kolejne uhonorowanie naszego wkładu w bezpieczeństwo mycia powierzchni, w gospodarstwach rolnych. Tym samym potwierdzamy naszą pozycję lidera na rynku środków myjących wykorzystywanych w rolnictwie. Czas nie staje w miejscu, więc bierzemy się do pracy i planujemy kolejne środki myjące, które ułatwią dbanie o higienę pojazdów, urządzeń i pomieszczeń rolniczych.

Centralne Targi rolnicze w Nadarzynie

W styczniu 2020 roku na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie mieliśmy ogromną przyjemność odebrać nagrodę – Złotego Żurawia dla naszego produktu Hyperin Agri za innowacyjność. Hyperin Agri to profesjonalny środek do czyszczenia maszyn i sprzętów rolniczych w formie wydajnego koncentratu nad którym długo pracowaliśmy. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca została doceniona! Takie wyjątkowe wyróżnienia motywują nasz zespół do dalszych działań i zapalają nas do jeszcze cięższej pracy nad produktami z oferty Hyperin! Dziękujemy za zaufanie!

Międzynarodowe Targi Ferma w Łodzi

W lutym 2020 roku w Łodzi, na Międzynarodowych Targach Ferma, marka Hyperin została nagrodzona po raz kolejny! Nagrodę jaką był złoty medal Fermy 2020, znów otrzymał nasz innowacyjny produkt do mycia maszyn i sprzętów rolniczych – Hyperin Agri. Został on najlepszym produktem targów! Dla całego zespołu marki Hyperin, który wytrwale pracował nad skutecznością i wyjątkowym działaniem produktu, to wielka radość ale też i duma. Dziękujemy za zaufanie i docenienie naszych produktów jak i samej marki. Dzięki takiej motywacji Hyperin nie zatrzymuje się ani na krok!

Certyfikaty Hyperin

Jako marka środków do mycia, konserwacji i dezynfekcji maszyn, sprzętów i pomieszczeń gospodarczych, dbamy o środowisko i bezpieczeństwo upraw, zwierząt hodowlanych i rolników oferując godne zaufania, nieszkodliwe produkty. Oto certyfikaty i atesty przyznane środkom marki Hyperin.

Świadectwo PZH dla Hyperin PinEco

19 czerwca 2020 roku ekologiczna pro aktywna piana do mycia maszyn i urządzeń rolniczych – Hyperin PinEco, otrzymała świadectwo jakości zdrowotnej, przyznane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH. Certyfikat potwierdza, że produkt marki Hyperin został zbadany laboratoryjnie i nie stanowi zagrożenia dla człowieka, a także może być używany na powierzchniach mających kontakt z żywnością.