Hyperin Grimall PF

Hyperin Grimall PF

Stworzony do mycia hal

Hyperin Grimall PF to wysokoskoncentrowany, neutralny środek do mycia hal udojowych oraz  hodowlanych. Do wykorzystania w rolnictwie oraz w przemyśle spożywczym.  Zmywa tłuszcze zwierzęce z wszelkich powierzchni zmywalnych. Nadaje się do zmywania powierzchni mających kontakt z żywnością. Szczególnie polecany do powierzchni metalowych i ceramicznych. 

Hyperin Grimall PF jest neutralny dla materiałów, neutralny dla systemu odprowadzania ścieków. Nie powoduje korozji metali. Łatwo zmywalny, biodegradowalny. Wysoka odparowalność na poziomie ponad 90%. Nie zawiera materiałów ropopochodnych, amoniaku czy fosforanów. Usuwa nawet ciężkie zabrudzenia, wiąże tlenki żelaza, usuwa tłuszcze zwierzęce i smary. 

Biodegradowalny

Do powierzchni w kontakcie z żywnością

Neutralny

Wykorzystanie Hyperin  Grimall PF

Hale udojowe, hale hodowlane, magazyny, także  w przemyśle spożywczym. Do mycia elewacji, posadzek, okien, wyposażenia.

Zobacz wideo przedstawiające Hyperin Grimall PF!

Jak stosować Hyperin Grimall PF?

Sposób użycia Hyperin Grimall PF:

Należy przygotować jako roztwór roboczy, zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Oprysk 5%-10%, pianownica 15%-20%.
Następnie nanieść ciecz roboczą Hyperin Grimall PF metodą opryskową lub pianownicą i zostawić na powierzchni na około 15 – 20 minut. Przy pomocy myjki ciśnieniowej myć powierzchnię od dołu do góry. W przypadku trudnych zabrudzeń, do zwiększenia efektywności Hyperin Grimall PF, można użyć szczotki.