Hyperin Trans

Hyperin Trans

Aparat do nakładania koncentratów

To specjalny automat dozujący, który składa się z pistoletu na szybko-złącze, inżektora, lancy ze stali nierdzewnej, zbrojonego węża 25m. długości. Całość podłączamy do źródła wody i beczki z preparatem do mycia sprzętu rolniczego Hyperin Agri.
Aparat najlepiej sprawdzi się, przy profesjonalnym myciu traktorów i maszyn rolniczych, w dużych gospodarstwach rolnych. Jest niezbędnym elementem, który powinien znaleźć się w każdej stacji myjącej. 

Urządzenie precyzyjnie odmierza pobieranie środka, przez co mycie jest ekonomiczne i mniej czasochłonne. Dzięki zastosowaniu specjalnych dysz, możemy sterować stężeniem środka co 1%, w celu uzyskania właściwej cieczy roboczej. Hyperin Trans pozwala zaoszczędzić czas i znacząco ułatwia mycie maszyn rolniczych.

Oszczędność czasu

Pełna kontrola stężenia

Ekonomia

Wykorzystanie Hyperin Trans

Ciągniki rolnicze, maszyny rolnicze, kombajny, opryskiwacze, ładowarki, samochody osobowe, samochody dostawcze, ciężarówki, motocykle, wózki widłowe, snopowiązałki.

Zobacz wideo przedstawiające Hyperin Trans!

Jak używać Hyperin Trans?

Sposób użycia Hyperin trans:
Podpiąć jeden wąż do zasilania wody, drugi wąż umieścić w pojemniku z Hyperi Agri. Ustawić stężenie cieczy roboczej poprzez dobór i zamontowanie odpowiedniej dyszy (dysze są dołączone do zestawu). Odkręcić zawór wody. Aplikować środek przy użyciu dołączonej lancy

Najczęściej zadawane pytania

Czy Hyperin Trans to rodzaj myjki ciśnieniowej?
Nie, Hyperin Trans to aparat do nakładania środka myjącego Hyperin Agri na powierzchnię maszyn i urządzeń.

Co z miejscami położonymi wyżej, gdzie nie łatwo sięgnąć, czy mozna to jakoś przenosić?
Nie trzeba nic przenosić. Aparat do nakładania koncentratu Hyperin Trans wyposażony jest w 20m wąż oraz lancę teleskopową rozkładaną do 2m.

W jaki sposób steruje się stężeniem w aparacie Hyperin Trans?
Stężenie w aparacie ustawiamy za pomocą dołożonych do zestawu kompletu dysz. Możemy ustawiać odpowiedni procent z
dokładnością do 1%.

Zamów pokaz