Hyperin Diamant

Hyperin Diamant

Hydrowosk

Hyperin Diamant

Koncentrat Hyperin Diamant to hydro wosk o właściwościach hydrofobowych. Stworzony, aby dokładnie zabezpieczyć, nadać wysokie nabłyszczenie, a także pozwolić na szybsze osuszenie elementów lakierowanych maszyn rolniczych. Daje możliwość wykorzystania go w sposób niewymagający dużych nakładów pracy oraz czasu.

Dzięki nowoczesnej technologii hydro wosk Hyperin Diamant łączy się z cząsteczkami wody i dokładnie uszczelnia oraz konserwuje powierzchnie. Dlatego mocno zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi. Zabezpieczona powierzchnia pokryta jest powłoką antyadhezyjną, czyli odpychającą m.in. kurz, błoto, smary i oleje.
Wysoka biodegradowalność naszego hydro wosku umożliwia stosowanie go bez zagrożenia dla środowiska naturalnego czy użytkowników.

Biodegradowalny

Silnie nabłyszcza

Zabezpiecza
elementy lakierowane

Wykorzystanie Hyperin Diamant

Ciągniki rolnicze, kombajny, ładowarki, opryskiwacze, samochody osobowe, samochody dostawcze, samochody ciężarowe.

Jak stosować Hyperin Diamant?

Dawkowanie:

Do przygotowania cieczy roboczej hydro wosku Hyperin Diamant wykorzystujemy od 1-3% koncentratu. Czyli maksymalnie 150ml
na każde 5l wody.

Sposób użycia Hyperin Diamant:

Najlepszym sposobem nakładania hydro wosku Hyperin Diamant jest opryskiwacz ciśnieniowy. Za jego pomocą nakładamy ciecz roboczą na powierzchnię jeszcze mokrej maszyny rolniczej, od razu po myciu. Po nałożeniu hydro wosku od razu spłukujemy
powierzchnię, co zapewni równomierne rozprowadzenie po całej maszynie.
Po wyschnięciu możliwe jest polerowanie.

Dostępna pojemność

Efekt końcowy Hyperin Diamant

Najczęściej zadawane pytania

Jak najlepiej nakładać Hyperin Diamant?
Hyperin Diamant nakładamy zaraz po umyciu, na mokrą powierzchnię. Jest to środek o właściwościach hydrofobowych, więc łatwo łączy się z wodą i dzięki niej dociera do wszystkich miejsc, rozprowadzając się równomiernie i zabezpieczając całą powierzchnię.

Czy można wykonać polerowanie po użyciu Hyperin Diamant?
Tak. Po użyciu Hyperin Diamant możliwe jest polerowanie.

Czym najlepiej zabezpieczyć lakier na zimę?
Polecamy Hyperin Diamant, hydrowosk, który sprawdza się nie tylko podczas zimowego garażowania ale również podczas codziennego użytkowania sprzętu rolniczego.

Zamów pokaz