Hyperin Bio Anticor

Hyperin Bio Anticor

Olej zabezpieczający o silnym działaniu
antykorozyjnym

Hyperin Bio Anticor to olej o silnym działaniu antykorozyjnym, do precyzyjnego
zabezpieczania powierzchni stalowych. Zalecany zwłaszcza do powierzchni z uszkodzona warstwą lakieru. Olej zabezpieczający, który silnie spowalnia rozpoczęte procesy rdzewienia. Zapewnia długotrwałe zabezpieczenie metalowych elementów maszyn rolniczych, bez korozji. Olej, który mocno zabezpiecza przed niekorzystnym wpływem wilgoci oraz związków soli.

Bardzo wydajny: 1L zabezpiecza ok. 50m2.

Ulega całkowitej naturalnej biodegradacji

Działanie antykorozyje

Działanie antyadhezyjne

Na bazie naturalnych olejów

Wykorzystanie Hyperin Bio Anticor

Maszyny rolnicze, pojazdy rolnicze, samochody osobowe, samochody dostawcze, samochody ciężarowe, sprzęt budowlany, konstrukcje metalowe.

Jak stosować Hyperin Bio Anticor?

Na wcześniej umytą i co ważne wyschniętą powierzchnię, nanosimy olej ochronny Hyperin Bio Anticor. Aplikacja za pomocą ropownicy lub pędzla i pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia. Przed zastosowaniem oleju Hyperin Bio Anticor, zalecane jest wykonanie aplikacji próbnej.

Dostępna pojemność

Najczęściej zadawane pytania

Czy po użyciu Hyperin Calc do odrdzewienia elementu powinienem ten element czymś zabezpieczyć?
Po odrdzewieniu, element zacznie ponownie się utleniać i korodować. Aby zatrzymać proces polecamy zastosować olej zabezpieczający Hyperin Bio Anticor. Środek oparty na naturalnych olejach z dodatkiem czynników antykorozyjnych.

Czy olej Hyperin Bio Anticor można stosować na elementach, które posiadają częściowo lakier, czy nie pogorszą warstwy lakierniczej?
Olej zabezpieczający Hyperin Bio Anticor nie tylko nie wyrządzi żadnych szkód powierzchniom lakierowanym, ale wręcz jest rekomendowany, aby je dodatkowo zabezpieczyć.

Gdzie mogę kupić olej zabezpieczający Hyperin Bio Anticor?
Na stronie “Poznaj naszych dystrybutorów” można łatwo znaleźć swojego lokalnego sprzedawcę lub odwiedzić nasz sklep internetowy na www.sklep.hyperin.pl

Zamów pokaz