Zamówienia

Zamów produkty HYPERIN w naszym sklepie

lub u jednego z dystrybutorów

 
 

Kliknij i wybierz produkty

Zamówienie netto:
VAT:
RAZEM:
Ważne! Do ceny zostanie doliczony koszt przesyłki!

Oświadczam, iż zapoznałem/am się z Regulaminem sklepu internetowego oraz Polityką prywatności oraz akceptuję ich treść.
Administratorem danych osobowych jest ADV GENETICS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nysie (kod: 48-303) przy ul. Piłsudskiego 40, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000515996, NIP: 7532434754, REGON: 161596284, zwana dalej „Administratorem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przez Administratora oraz podmioty współpracujące z Administratorem dla celów niezbędnych do realizacji Zamówienia. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej niż określają to przepisy prawa. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Udzielenie powyższej zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji Zamówienia. Powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących Zamówienia za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail, sms). Udzielenie powyższej zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji Zamówienia. Powyższa zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od ADV Genetics sp. z o.o. z siedzibą w Nysie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, w tym wszelkich informacji dotyczących ofert, aktualnych informacji o produktach i usługach oferowanych przez ADV Genetics sp. z o.o. z siedzibą w Nysie lub newslettera. Powyższa zgoda jest dobrowolna i może być odwołana w każdym czasie.

*Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% VAT

*do każdych 30kg zamówionych środków doliczamy 15 zł netto kosztu przesyłki

*płatność przy dostawie